foto1
OCC POLSKA
foto1
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Witamy na stronie occpolska.pl
logo210.jpg
7.jpg

Dziękujemy Bogu za:


- prawie 50.000 dzieci, które odebrały paczki GN i mogły słyszeć przesłanie Ewangelii;
- za rozpoczynające się, rozpoczęte i zakończone ewangelizacyjne Kursy NP;
- za nauczycieli i Lokalnych Kontaktów, którzy rozpoczęli swoją służbę dzieciom;
- za wszystkich logistyków GN w kraju, którzy w tym czasie mieli i maja pełne ręce roboty - niech Pan ich wspiera!

KALENDARZ GN

  • przesłanie zgłoszenia (czerwiec-sierpień )
  • konferencja szkoleniowa (wrzesień-listopad)
  • dokumenty GN (listopad)
  • ofiara na GN (listopad)
  • odbiór paczek (grudzień)
  • dystrybucja paczek (grudzień-luty)
  • raport z GN (luty)
  • „Najwspanialsza podróż” (po dystrybucji paczek)
  • Dzień Dziękczynienia (kwiecień-maj)

PROCES UCZNIOSTWA „NAJWSPANIALSZEJ PODRÓŻY”

 

Służba Gwiazdkowej Niespodzianki​ nakierowana jest na dzieci, a przez nie - na całe domy, dlatego priorytetowym jest dla nas poprowadzenie dzieci w procesie ewangelizacji. Samaritan’sPurse przygotowało i opracowało kurs ewangelizacyjny „Najwspanialsza Podróż”

Do przeprowadzenia kursu potrzebni są nauczyciele, których szkolimy na konferencjach szkoleniowych. Oni wyposażani są w ​Zeszyt Nauczyciela​, który zawiera konspekty lekcji. Zeszytu Nauczyciela nie rozsyłamy, otrzymują go osobiście nauczyciele podczas swoich konferencji szkoleniowych. Dzieci, które zgłoszą się na kurs otrzymują ​Zeszyt Ucznia „Najwspanialszej Podróży”.

Zamawianie Zeszytów Ucznia Najwspanialszej Podróży odbywa się mailowo.
Zamówienie składa się mailem na adres regionalnego koordynator logistyki z Twojego regionu!
Najlepiej wysłać maila zaraz po skończonym pierwszym spotkaniu Klubu „Najwspanialszej podróży”, na którym nauczyciel wykorzystał materiał z Lekcji Powitalnej zeszytu dla nauczyciela. Po tym spotkaniu wiadomo też, ile dzieci będzie chętnych uczestniczyć w zajęciach klubu (proponujemy zamówić o 3-5 egz. Zeszytów NP więcej). Potrzebne materiały zawsze można domówić.

W związku z dużą liczbą nauczycieli NP w regionie, powołaliśmy służbę ​Lokalnych Kontaktów​, którzy pomagają regionalnemu koordynatorowi uczniostwa w sprawnym komunikowaniu się z nauczycielami. Zadaniem Lokalnych Kontaktów jest kontaktowanie się z koordynatorem lub nauczycielem w sprawie prowadzenia NP, wspieranie i udzielenie pomocy w kwestiach logistycznych. Każdemu Lokalnemu Kontaktowi przyporządkowanych jest ok. 10 Partnerów Służby, z którymi komunikuje się (telefonicznie lub mailowo) co dwa miesiące. Celem tego jest sporządzenie raportu z przebiegu Kursu Najwspanialszej Podróży. 

Wszystkie dzieci, które ukończyły 12-lekcyjny Kurs otrzymują Nowe Testamenty i świadectwa. ​Zamawianie Nowych Testamentów odbywa się przez wypełnienie i wysłanie Raportu Nauczyciela na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zaraz po skończonej 12 lekcji NP, a przed spotkaniem zakończeniowym.