foto1
OCC POLSKA
foto1
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Witamy na stronie occpolska.pl
logo210.jpg
10.jpg

Dziękujemy Bogu za:


- prawie 50.000 dzieci, które odebrały paczki GN i mogły słyszeć przesłanie Ewangelii;
- za rozpoczynające się, rozpoczęte i zakończone ewangelizacyjne Kursy NP;
- za nauczycieli i Lokalnych Kontaktów, którzy rozpoczęli swoją służbę dzieciom;
- za wszystkich logistyków GN w kraju, którzy w tym czasie mieli i maja pełne ręce roboty - niech Pan ich wspiera!

KALENDARZ GN

  • przesłanie zgłoszenia (czerwiec-sierpień )
  • konferencja szkoleniowa (wrzesień-listopad)
  • dokumenty GN (listopad)
  • ofiara na GN (listopad)
  • odbiór paczek (grudzień)
  • dystrybucja paczek (grudzień-luty)
  • raport z GN (luty)
  • „Najwspanialsza podróż” (po dystrybucji paczek)
  • Dzień Dziękczynienia (kwiecień-maj)

Zaskakujący pokój Boży

„Przestańcie martwić się o cokolwiek. Raczej w każdej sprawie, gdy się modlicie i prosicie, z wdzięcznością przedstawiajcie swoje potrzeby Bogu. 7A pokój Boży, którego nie ogarnie żaden umysł, będzie w Chrystusie Jezusie strzegł waszych serc oraz myśli”.

(Filipian 4,6-7 Nowe Przymierze)


  Dzieci to najczęściej pomijana oraz gnębiona grupa naszej całej ogólnoświatowej populacji, a także największa niezdobyta, wykluczona grupa osób potrzebujących. Większość dzieci na świecie nigdy nie słyszała tego wersetu, który Paweł napisał do kościoła w Filipii by ich pocieszyć oraz podbudować moralnie. Zbyt wiele dzieci żyje w głębokiej biedzie, doświadcza przemocy, zmaga się z chorobami oraz jest zaniedbywanych. Nie mamy być przytłoczeni z powodu tych faktów, ale mamy prośby nasze zanosić do Boga, ponieważ On odpowiada na modlitwy swoich Świętych.

George Barna twierdzi, że „Służba dla dzieci to najbardziej strategiczna służba w Królestwie Bożym”. (Barna, George. Transforming Children Into Spiritual Champions. 2003). Dlatego właśnie mobilizujemy do modlitwy o Operation Christmas Child/Gwiazdkową Niespodziankę. 

  Dlatego też poszukujemy i żarliwie wołamy do naszego Stwórcy by umożliwił nam przygotowywanie większej liczby paczek. Nasza modlitwa to prośba by serce dziecka zostało otwarte na tę jedyną w życiu Szansę Ewangelizacyjną, która umożliwi im odczucie pokoju Bożego, który przewyższa wszelki umysł.

  Pragniemy oglądać wzrost w modlitwie tak, by serca dzieci były poruszone. Im więcej modlitwy w jedności tym więcej dzieci pozna łaskę, miłość oraz akceptację, którą Bóg pragnie na nie wylać.