foto1
OCC POLSKA
foto1
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Witamy na stronie occpolska.pl
logo210.jpg
14.jpg

Dziękujemy Bogu za:


- prawie 50.000 dzieci, które odebrały paczki GN i mogły słyszeć przesłanie Ewangelii;
- za rozpoczynające się, rozpoczęte i zakończone ewangelizacyjne Kursy NP;
- za nauczycieli i Lokalnych Kontaktów, którzy rozpoczęli swoją służbę dzieciom;
- za wszystkich logistyków GN w kraju, którzy w tym czasie mieli i maja pełne ręce roboty - niech Pan ich wspiera!

KALENDARZ GN

  • przesłanie zgłoszenia (czerwiec-sierpień )
  • konferencja szkoleniowa (wrzesień-listopad)
  • dokumenty GN (listopad)
  • ofiara na GN (listopad)
  • odbiór paczek (grudzień)
  • dystrybucja paczek (grudzień-luty)
  • raport z GN (luty)
  • „Najwspanialsza podróż” (po dystrybucji paczek)
  • Dzień Dziękczynienia (kwiecień-maj)

Modlitwa

„Wszak Bóg nie jest niesprawiedliwy, aby miał zapomnieć o dziele waszym i o miłości, jaką okazaliście dla imienia jego, gdy usługiwaliście świętym i gdy usługujecie”.

List do Hebrajczyków 6:10

 

4 listopada 2020 roku ( Środa) to już kolejny dzień postu i modlitwy o misję Gwiazdkowej Niespodzianki i Najwspanialszej Podróży. Jestem Bogu wdzięczni za każdego z Was. Jesteśmy w dość trudnym czasie. Nasz kraj jest w czerwonej strefie. Może czujesz się zagubiony, opuszczony, chory czy smutny. A może wręcz przeciwnie tryskasz radością i czujesz taką lekkość w Bogu.  Jezus Chrystus jest z Wami w tym odosobnieniu i kontroluje całą sytuację.  Jesteście  jak cenne perły  - wydobyte i posłane z  namaszczeniem  przez Boga. Jesteście wyznaczeni do realizacji Jego celów. Zamiast martwić się tym czego nie macie, skupcie uwagę na tym co posiadacie. Stańcie w wierze i zobaczcie jak Bóg działa przez Was.

Zapraszamy do wspólnych modlitw o Gwiazdkową Niespodziankę, Najwspanialszą Podróż i o siebie samych. Miejmy w modlitwie też tych co chorują i potrzebują pocieszenia. Jesteście w naszych modlitwach.

 

Post i modlitwa przypada na dzień 5 sierpień 2020 roku ( Środa )

Mamy Lato. Ciepłe powietrze zachęca do wieczornych spacerów. Tak przyjemnie spacerować wśród traw i szukać UMIŁOWANEGO. Pójdź spotkać się z Księciem Pokoju, Tym, który wprowadza pokój w Twoje życie, w każdej jego sferze.

Nasycaj się Jego obecnością. Wyraź Mu wdzięczność za każde dobro z Jego rąk.

Zachęcamy do postu i modlitwy o Boże dzieło jakim jest Gwiazdkowa Niespodzianka i Najwspanialsza Podróż.

1 lutego 2017 roku jest dniem modlitwy i postu na całym świecie o Gwiazdkową Niespodziankę i Najwspanialszą Podróż. Stańmy wspólnie przed Bogiem oddając Mu chwałę i zanosząc nasze prośby modlitewne przed Jego oblicze. Niech Boże Słowo nas przekształca, wypełnia i inspiruje do tej wspaniałej służby.
Niech Bóg was błogosławi.

10 sierpnia 2018r jest dniem postu i modlitwy o nConnect 2018. To dzień, w którym zanosić będziemy nasze dziękczynienia i prośby o cały przebieg konferencji.
Prośmy Boga o mądrość i prowadzenie, oraz o naszą otwartość na głos Ducha Świętego.

Alicja Sobierajska
Krajowy koordynator Modlitwy
oraz wszyscy koordynatorzy regionalni.

19:13 Wtedy mu przyniesiono dzieci, aby włożył na nie ręce i modlił się; ale uczniowie gromili ich.
19:14 Lecz Jezus rzekł: Zostawcie dzieci w spokoju i nie zabraniajcie im przychodzić do mnie; albowiem do takich należy Królestwo Niebios.
19:15 I włożył na nie ręce, po czym odszedł stamtąd.

Ewangelia Mateusza 19.13-15

Na kontynencie eurazjatyckim w projekcie Gwiazdkowa Niespodzianka biorą udział następujące kraje:
Indonesia, Malezja, Związek Mjanma (inaczej Birma), Filipiny, Tajlandia, Wietnam, MENA, RECA, Południowa Azja - kraje podwyższonego ryzyka, a także:

Białoruś:
Chwalmy Boga za 500 kościołów, które wzięły udział w GN.
Módlmy się by kościoły na Białorusi miały pasję, chęć i możliwości do niesienia Ewangelii również poza swoimi kongregacjami.

Macedonia
Chwalmy Boga za utworzenie w tym sezonie 23 Klubów NP w całej Macedonii oraz za 280 dzieci, które uczestniczyły w zajęciach. Módlmy się by nadal wzrastały w Panu.

Módlmy się, by wszelkie przeciwności, które mogą się pojawić podczas ostatniej dystrybucji nie powiodły się oraz by nie miały żadnego wpływu na projekt.

Polska
Chwalmy Boga za NP, za dzieci oraz rodziny, które znalazły się pod wpływem GN w ostatnim sezonie.

Módlmy się o mądrość podczas wybierania oraz ostatecznego powoływanie osób do nowego RZK.

Rumunia
Chwalmy Boga za program uczniostwa oraz prezentację „Najwspanialszej podróży", szczególnie w szkołach publicznych.

Módlmy się by Bóg przydawał mądrości oraz by dawał nowe szanse, gdy zespół działa w okręgu Vrancea i stara się utworzyć tam zespół.

Czytaj więcej: Potrzeby modlitwy - maj 2017r. 

Zaskakujący pokój Boży

„Przestańcie martwić się o cokolwiek. Raczej w każdej sprawie, gdy się modlicie i prosicie, z wdzięcznością przedstawiajcie swoje potrzeby Bogu. 7A pokój Boży, którego nie ogarnie żaden umysł, będzie w Chrystusie Jezusie strzegł waszych serc oraz myśli”.

(Filipian 4,6-7 Nowe Przymierze)


  Dzieci to najczęściej pomijana oraz gnębiona grupa naszej całej ogólnoświatowej populacji, a także największa niezdobyta, wykluczona grupa osób potrzebujących. Większość dzieci na świecie nigdy nie słyszała tego wersetu, który Paweł napisał do kościoła w Filipii by ich pocieszyć oraz podbudować moralnie. Zbyt wiele dzieci żyje w głębokiej biedzie, doświadcza przemocy, zmaga się z chorobami oraz jest zaniedbywanych. Nie mamy być przytłoczeni z powodu tych faktów, ale mamy prośby nasze zanosić do Boga, ponieważ On odpowiada na modlitwy swoich Świętych.

Czytaj więcej: 2016 sierpień