foto1
OCC POLSKA
foto1
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Witamy na stronie occpolska.pl
logo210.jpg
24.jpg

Dziękujemy Bogu za:


- prawie 50.000 dzieci, które odebrały paczki GN i mogły słyszeć przesłanie Ewangelii;
- za rozpoczynające się, rozpoczęte i zakończone ewangelizacyjne Kursy NP;
- za nauczycieli i Lokalnych Kontaktów, którzy rozpoczęli swoją służbę dzieciom;
- za wszystkich logistyków GN w kraju, którzy w tym czasie mieli i maja pełne ręce roboty - niech Pan ich wspiera!

KALENDARZ GN

  • przesłanie zgłoszenia (czerwiec-sierpień )
  • konferencja szkoleniowa (wrzesień-listopad)
  • dokumenty GN (listopad)
  • ofiara na GN (listopad)
  • odbiór paczek (grudzień)
  • dystrybucja paczek (grudzień-luty)
  • raport z GN (luty)
  • „Najwspanialsza podróż” (po dystrybucji paczek)
  • Dzień Dziękczynienia (kwiecień-maj)

Dzień Dziękczynienia

Dzień Dziękczynienia - Szczecin 202122 maja2021r. - W Szczecinie mieliśmy kolejną okazję aby się spotkać z naszymi partnerami w służbie i podzielić się tym, co pięknego przeżyliśmy w tej już kończącej się edycji Gwiazdkowej Niespodzianki. 

Dziękujemy gospodarzom na wspaniałe przyjęcie nas w swoim kościele, za gościnę, oddanie w służbie. Jesteście w tym dla nas wzorem do naśladowania :-)

Więcej o KZ BETANIA w Szczecinie na stronie https://kzbetania.pl/


Zobacz zdjęcia:

Czytaj więcej: DZIEŃ DZIĘKCZYNIENIA - SZCZECIN 2021

Dzień Dziękczynienia - Poznań 202117 kwietnia 2021r. - W Poznaniu spotkaliśmy się aby wysłuchać o Bożej obecności i wspaniałych wydarzeniach, jakie miały miejsce w służbie naszych partnerów. Wszystkim partnerom służby dziękujemy za przybycie, za wytrwałość w pracy na rzecz dzieci w tych trudnych czasach związanych z pandemią Covid-19. 

Dzięki waszej postawie zrobiliście bardzo wiele. Dziękujemy i już teraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Gwiazdkowej Niespodzianki. 

 

Zobacz zdjęcia:

 

Czytaj więcej: DZIEŃ DZIĘKCZYNIENIA - POZNAŃ 2021

Stargard, to miejsce w którym 21 kwietnia w sobotę, zebraliśmy się by podziękować Bogu za dzieła, jakie czynił nie tyle pośród nas, ale wśród dzieci i ich rodzin. Wiele wzruszających świadectw, poruszających historii - to prawdziwe życie z Bogiem.

Zobacz zdjęcia

Czytaj więcej: 2018 Stargard

 W dniu 15 i 16 maja mieliśmy możliwość po raz pierwszy w historii spotkać się na Dniu Dziękczynienia on-line.

W spotkaniu uczestniczyli nasi partnerzy służby z takich miejscowości jak: Chociwiel, Gniezno, Goleniów, Gorzów Wielkopolski, Kołobrzeg, Koszalin, Krzyż Wielkopolski, Poznań, Stargard, Nowogard, Koło, Nowy Tomyśl, Ostrów Wielkopolski, Szczecin, Szczecinek, Krotoszyn, Barlinek, Oborniki, Piła, Rzegnowo, Wolsztyn, Zielona Góra, Konin.

Dzień Dziękczynienia jak zawsze był pełen wzruszających opowieści o tym, co Bóg czyni pośród najmłodszych dzieci i ich rodzin. Dziękujemy wszystkim partnerom służby za zaangażowanie i życzymy dalszej owocnej pracy. 

 

 

 

13 maja 2017r. to kolejny dzień podsumowania działań związanych z nasza służbą Gwiazdkowej Niespodzianki. Jak zawsze - nie był to zwyczajny dzień. Dziękujemy gospodarzom obiektu za możliwość skorzystania z niego. Zdecydowanie nadaje się on do realizacji tego typu spotkań. Dzień Dziękczynienia w Bydgoszczy to chwile wzruszeń, niezwykłych opowieści o tym, co Dobry Bóg czyni i jak wiele może. Wdzięczni jesteśmy Wam drodzy partnerzy za waszą wytrwałość. Błogosławimy Was za wasza pracę i już teraz radujemy się wiedząc, że niedługo będziemy mogli przystąpić wraz z Wami do kolejnej edycji Gwiazdkowej Niespodzianki.

 

 

Zobacz zdjęcia

Czytaj więcej: Bydgoszcz 2017r