foto1
OCC POLSKA
foto1
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Witamy na stronie occpolska.pl
logo210.jpg
8.jpg

Dziękujemy Bogu za:


- prawie 50.000 dzieci, które odebrały paczki GN i mogły słyszeć przesłanie Ewangelii;
- za rozpoczynające się, rozpoczęte i zakończone ewangelizacyjne Kursy NP;
- za nauczycieli i Lokalnych Kontaktów, którzy rozpoczęli swoją służbę dzieciom;
- za wszystkich logistyków GN w kraju, którzy w tym czasie mieli i maja pełne ręce roboty - niech Pan ich wspiera!

KALENDARZ GN

  • przesłanie zgłoszenia (czerwiec-sierpień )
  • konferencja szkoleniowa (wrzesień-listopad)
  • dokumenty GN (listopad)
  • ofiara na GN (listopad)
  • odbiór paczek (grudzień)
  • dystrybucja paczek (grudzień-luty)
  • raport z GN (luty)
  • „Najwspanialsza podróż” (po dystrybucji paczek)
  • Dzień Dziękczynienia (kwiecień-maj)

Biuletyn międzynarodowy

„Wszak Bóg nie jest niesprawiedliwy, aby miał zapomnieć o dziele waszym i o miłości, jaką okazaliście dla imienia jego, gdy usługiwaliście świętym i gdy usługujecie”.

List do Hebrajczyków 6:10

Kochani,
 
to już kolejny biuletyn postu i modlitwy o misję Gwiazdkowej Niespodzianki i Najwspanialszej Podróży . Post i modlitwa przypada na dzień 4 listopada 2020 roku ( Środa )
Jestem Bogu wdzięczna za każdego z Was. Jesteśmy w dość trudnym czasie . Nasz kraj jest w czerwonej strefie. Może czujesz się zagubiony, opuszczony, chory czy smutny. A może wręcz przeciwnie tryskasz radością i czujesz taką lekkość w Bogu. Chcę dziś napisać, że Jezus Chrystus jest z Wami w tym odosobnieniu i kontroluje całą sytuację.  Jesteście  jak cenne perły  - wydobyte i posłane z  namaszczeniem  przez Boga. Jesteście wyznaczeni   do realizacji Jego celów. Zamiast martwić się tym czego nie macie, skupcie uwagę na tym co posiadacie. Stańcie w wierze i zobaczcie jak Bóg działa przez Was.
Zapraszam do wspólnych modlitw o Gwiazdkową Niespodziankę, Najwspanialszą Podróż i o siebie samych. Módlmy się  o przełomy w Gwiazdkowej Niespodziance. Miejmy w modlitwie też tych co chorują i potrzebują pocieszenia . Jesteście w naszych modlitwach.
 
 
Krajowy Koordynator Modlitwy
Alicja Sobierajska.
 

GN KWARTALNY DZIEŃ POSTU I MODLITWY 5 sierpnia 2020

Świadectwa Bożego działania płyną do nas z całego świata. Jego moc jest potężna, a działanie ponadnaturalne.

Chwała Bogu za Jego dzieło, mądrość, siłę, błogosławieństwo i prowadzenie. Świadectwa i budujące historie napływają z takich krajów jak:


BAHAMY, BOLIWIA, BENIN, BRAZYLIA, KOLUMBIA, WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ, DOMINIKANA, GHANA, HONDURAS, MEKSYK, PÓŁNOCNY-ZACHÓD, PERU, SENEGAL, RECA – KRAJ PODWYŻSZONEGO RYZYKA, POŁUDNIOWY-WSCHÓD, POŁUDNIOWY-ZACHÓD, ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO, a także:

 

Zobacz w całości - wersja PDF

Potęga modlitwy w życiu

  „Życie modlitewne nie jest czymś, co może się samo ulepszyć. Jest ono ściśle powiązane z całym życiem duchowym, które, gdy tylko całe życie (wcześniej naznaczone brakiem modlitwy) odnawia się i uświęca, wtedy modlitwa może zająć swoje prawowite potężne miejsce.” (Andrew Murray, The Prayer Life, str. 25)

  Znowu się spotykamy, tym razem mamy już wiosnę. Trawa się zieleni, kwiaty rozkwitają, a drzewa i krzewy wypełniają się pąkami, które otworzą się we właściwym czasie. W powietrzu unosi się oczekiwanie, które silniejsze jest od mijających zimnych martwych, ubogich w roślinność miesięcy, a nadzieja w naszych sercach rośnie. Wiosna i inne przejawy Bożej miłości objawiane przez przyrodę są dla nas przypomnieniem nadziei, którą mamy w Chrystusie. Dlatego tak bardzo lubimy wschody słońca. Każdy z nich jest oczekiwaniem nowego Bożego miłosierdzia na kolejny dzień. Nadzieja i łaska dane są nam po to, byśmy zaczęli uwielbiać. Uwielbienie jest formą modlitwy. Wiele pieśni uwielbieniowych pełnych jest fragmentów biblijnych, a my, gdy je śpiewamy bez przerwy, od początku, powodujemy, że nasze serce mięknie, a wtedy mamy bliższą i głębszą relację z Bogiem.

Czytaj więcej: 2016 maj

Kochani,
 to już kolejny biuletyn postu i modlitwy o misję Gwiazdkowej Niespodzianki i Najwspanialszej Podróży . Post i modlitwa przypada na dzień 6 maja 2020 roku ( Środa).
 
"Ja wiem, że mój ODKUPICIEL ŻYJE i że w ostateczny dzień na ziemi stanie!" Hioba 19:25;
 
Jest to dla nas trochę trudny i dziwny czas. Każdy z nas przeżywa go na swój indywidualny sposób. Jedno jest pewne wielu ludzi zatrzymało się. Wielu ludzi zaczęło szukać Boga.
Przyszłość nigdy nie jest tak niezwykła, jak sobie ją wyobrażamy, ale też nigdy tak zła, jak nam się wydaje, że będzie. Zaufanie Bogu pozwala nam na zachowanie spokoju ducha i nadziei, która nigdy nie zawodzi.
Zachowajmy pokój i nadzieję w Jezusie Chrystusie. Jesteście w naszych sercach i modlitwie.
 
Zapraszam do wspólnych modlitw o Gwiazdkową Niespodziankę, Najwspanialszą Podróż i o siebie samych. Módlmy się  o przełomy w Gwiazdkowej Niespodziance.
 
 

  Międzynarodowy biuletyn modlitewny wydawany jest 4 razy w roku, zazwyczaj kilka dni przed Światowym Dniem Postu i Modlitwy który organizowany jest w pierwszą środę drugiego miesiąca kwartału. W bieżącym roku jest to 4 luty, 6 maj,5 sierpień, 4 listopad.

  Biuletyn zawiera ok 30 stron i dzieli się na kilka działów: Modlitwa, Świadectwa, Dziękczynienie i Prośby.

Biuletyn Luty 2015r [Plik PDF]